Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Mario Luigi: Partners in time (Nds)

Cena produktu Mario Luigi: Partners in time (Nds) není známa.

 

Popis produktu Mario Luigi: Partners in time (Nds): Humorné RPG se známým instalatérem Máriem a jeho bratrem Luigim, v němž se budete jak jinak, než opět snažit o záchranu zmizelé princezny Peach. Ta se tentokrát stala obětí stroje na cestování čas...  Více informací


Mario Luigi: Partners in time (Nds) - popis

Humorné RPG se známým instalatérem Máriem a jeho bratrem Luigim, v němž se budete jak jinak, než opět snažit o záchranu zmizelé princezny Peach. Ta se tentokrát stala obětí stroje na cestování časem od Professora E. Mario a Luigi se tedy vydají na cestu zpět časem, aby Peach našli a vrátili se s ní zpátky do doby kam patří. Situaci ovšem notně zamotají příslušníci nepřátelské mimozemské rasy Shroobs, kterých se bojí celé království. Setkáte se s celou řadu známých postav. Kromě výše jmenovaných Maria, Luigiho a princezny Peach nechybí ani Baby Mario, Baby Luigi, Bowser, Baby Bowser, Baby Peach, Professor E., Gadd, Toadsworth, Kamek, Yoshi, Toads a celá řada dalších, nových i starých známých. Koncept hry je stejný jako v předchozích Mario RPG titulech. Hráč cestuje skrze detailně zpracované lokace, účastní se soubojů se strategickými akčními prvky, vylepšuje statistiky svých postav, získává nové schopnosti i zbraně, komunikuje s NPC postavami, plní adventurní úkoly a hlavně se baví díky tradičnímu mariovskému humoru. Specialitou je využití "Nintendo DS Rumbe packu", který se vloží do GBA slotu na Nintendu DS a díky němuž budete mít možnost pocítí doslova na vlastní kůži dopad speciálních úderů, explozí a jiných vibrací.

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mario Luigi: Partners in time (Nds) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.