Mario Smash Football

Cena produktu Mario Smash Football není známa.

 

Popis produktu Mario Smash Football: Kličkuje jako Pelé, mušku má lepší než Beckham a lehkost s jakou zavěsí míč do šibenice by mu mohl závidět samotný Zidane. Když není po ruce meruna, neváhá přesnou střelou poslat do soupeřovy brán...  Více informací


Mario Smash Football - popis

Kličkuje jako Pelé, mušku má lepší než Beckham a lehkost s jakou zavěsí míč do šibenice by mu mohl závidět samotný Zidane. Když není po ruce meruna, neváhá přesnou střelou poslat do soupeřovy brány želví krunýř! Ne, takového hráče nebudou mít úzkoprsí sudí příliš v lásce. O kom je řeč? Přeci o všestranně nadaném knírkatém šampiónovi s červenou čapkou s velkým bílým "M" uprostřed! Na přísná pravidla můžete zapomenout- na trávníku se čas od času objeví předměty jako muchomůrky, po jejichž použití bude dotyčný na krátkou chvíli obdařen úžasnou rychlostí anebo různobarevné želví krunýře, které zasaženého člena druhého týmu dočasně zparalyzují. Multiplayer až pro 4 hráče je samozřejmostí. Tak do toho!!

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mario Smash Football užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.