Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Maximum Games Train Sim World 2: Collector's Edition (PS4)

Maximum Games Train Sim World 2: Collector's Edition (PS4)

Cena:

1 069

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Maximum Games Train Sim World 2: Collector's Edition (PS4): Autentická replikace Projeď se poprvé po rychlostní meziměstské německé dráze, zatímco budeš šlapat na pedál a dosahovat závratných rychlostí ve slavné DB ICE 3M mimo Kolín. Čel výzvě spočívající...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Maximum Games Train Sim World 2: Collector's Edition (PS4) - popis

Autentická replikace

Projeď se poprvé po rychlostní meziměstské německé dráze, zatímco budeš šlapat na pedál a dosahovat závratných rychlostí ve slavné DB ICE 3M mimo Kolín.
Čel výzvě spočívající v komplikované přepravě nákladů napříč Sand Patch Grade včetně Cumberland Terminal pomocí surového výkonu CSX AC4400CW.
Vprav se do rozvrhu a řiď stanice londýnského metra na Bakerloo Line.
Všechny oficiální licence, věrně reprodukované – kabina i kontrola je jen tvoje.

Buď kreativní

Přizpůsob si lokomotivy v Train Sim World 2 díky novému exkluzivnímu editoru vzhledů.
Vytvoř si vlastní vzhled pomocí jednoduchého nástroje, který ti umožní vytvářet prosté i složité designy, které tvým lokomotivám vdechnou život.
Přizpůsob si hru pomocí plánovače scénářů
Vytvoř si vlastní scénář. Uprav si lokomotivy a cíle cesty, pak naskoč na vlak a vyraz na cestu. Jeď rychle a jeď po svém.

Užij si novou úroveň realismu

Autorský engine SimuGraph, který se stará o dynamiku vozů, se vyvinul – zcela poprvé přidává realistickou adhezní fyziku. Pocítíš, jak kola po kolejích v nepříznivém počasí kloužou, a užiješ si dodatečnou výzvu v rámci ovládání na příkrém stoupání.
Optimalizovaná a vylepšená grafika do Train Sim World 2 rovněž přidává dynamickou oblohu a podporu 4K.

Ponoř se do simulace

Získej během jízdy srozumitelnější informace o pokynech, o stoupání a rychlostních profilech, včetně nového zobrazení rozhraní, srozumitelnějších bezpečnostních systémů, ovládání brzd, ukazatele výkonu a akcelerometru.
Nové schéma ovladače ti přinese skvělé volby v režimu Kamera a Řízení a umožní snadnější přístup z režimu externí kamery, díky kterému můžeš vstoupit do jiného vozů, a to za kompletního fungování fyziky a simulace.

Zachovaná kolekce

Sběratelská edice Train Sim World 2 obsahuje tři trasy Preserved Collection* . Poznej rušný život dojíždějících v regionech v Hauptstrecke Rhein-Ruhr, užij si California Dreamin‘ v železničním stylu na poloostrovním koridoru a řiď moderní osobní vlak na malebném východním pobřeží.
* Poznámka: Obsah Preserved Collection nepodporuje všechny funkce Train Sim World 2.

Herní obsah:

Journeys - Dohromady více než 24 hodin sekvenčního hraní pro každou trasu. Začni cestu na jakékoli trase a užij si stovky scénářů, jízdních řádů a úkolů, které můžeš dokončit po železnici.
Výukové programy - Vylepšené výukové programy naučí nové hráče vše, co potřebují, aby zvládli koleje - a dokonce i staré ruce mohou najít něco nového, co se dá ještě naučit.
Akční body - Odměňuje tě za splnění cílů, jízdu s přesným načasováním a zaznamenání vašeho nejlepšího výkonu pro každý scénář trasy a službu jízdního řádu.
UI a HUD - Přepracovali jsme uživatelské rozhraní, aby hráči získali větší kontrolu a důvěru, protože ovládají některé z nejvýkonnějších strojů na světě.
Autentický realismus - Mistrovství neuvěřitelně přesné lokomotivy!

Výrobce Maximum Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Maximum Games Train Sim World 2: Collector's Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.