Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Medal of Honor Rising Sun (GameCube)

Cena produktu Medal of Honor Rising Sun (GameCube) není známa.

 

Popis produktu Medal of Honor Rising Sun (GameCube): Poslední novinka v sérii Medal of Honor přináší k životu historické bitvy z tichomořského jeviště 2. světové války, včetně Pearl Harboru, Guadalcanalu a řeky Kwai. Jako námořní desátník Joseph Gri...  Více informací


Medal of Honor Rising Sun (GameCube) - popis

Poslední novinka v sérii Medal of Honor přináší k životu historické bitvy z tichomořského jeviště 2. světové války, včetně Pearl Harboru, Guadalcanalu a řeky Kwai. Jako námořní desátník Joseph Griffin se budete plížit, zpracovávat taktiku přepadového komanda, provádět sabotáže a účastnit se přímých bojů k prospěchu Spojenců. K dispozici máte dvacet autentických ručních zbraní z období 2. sv. v. Boje hry Medal of Honor: Rising Sun se odehrávají v 10 úrovních 5 hlavních misí počínaje 7. prosincem 1941, kdy se Griffin statečně účastnil obrany Pearl Harboru proti překvapujícímu útoku. Po dokončení misí na Filipínách a v Singapuru, Griffin možná osvobodí POWs ze známého vězeňského tábora Cabantuan. Rozsáhlé prostředí vám dá skvělou možnost výběru v dosažení vašeho cíle, s možností jít sám nebo s dalšími vojáky. EA slíbilo inteligentní nepřátele v dobrodružném módu pro jednoho hráče. Také se můžete spojit s kamarády ve zcela novém kooperačním módu. Wage Deathmatch a Team combat pro dva, tři nebo čtyři hráče v 10 arénách. Medal of Honor pokračuje ve svém poslání předvést autentické představení zážitků z druhé světové války.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Medal of Honor Rising Sun (GameCube) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.