Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Medal of Honor: Tier 1 Edition (PS3)

Medal of Honor: Tier 1 Edition (PS3)

Cena produktu Medal of Honor: Tier 1 Edition (PS3) není známa.

 

Popis produktu Medal of Honor: Tier 1 Edition (PS3): Medal of Honor: Tier 1 Edition je speciální edice, která obsahuje Early Tier 1 Access, tzn. okamžitá možnost hrát za Tier 1 - nejlepší speciální jednotku ve hře, M60 Útočná puška + MP-7 + TOZ194 a...  Více informací


Medal of Honor: Tier 1 Edition (PS3) - popis

Medal of Honor: Tier 1 Edition je speciální edice, která obsahuje Early Tier 1 Access, tzn. okamžitá možnost hrát za Tier 1 - nejlepší speciální jednotku ve hře, M60 Útočná puška + MP-7 + TOZ194 a 870MCS brokovnici. Medal of Honor je další díl populární serie která započala svou slávu již před neuvěřitelnými jedenácti lety. Nový díl je zlomový, poprvé v celé serii se ocitneme jinde než ve druhé světové válce, zúčastníme se aktuálního konfliktu v Afganistanu. Hra slibuje autentický pohled na současnou válku a je inspirovaná skutečnými osudy lidí a misemi které jednotky na blízkém východě skutečně podnikly. Kamapaň hry pro jednoho hráče vyvinulo studio Los Angeles Electronic Arts spolupracující se skutečnými vojáky ve snaze vytvořit co nejrealističtšjší zážitek z moderního válečného konfliktu. Hra je narozdíl od COD Modern Warfare 2 více zaměřena na singleplayer, ale co se týče kvality zpracování by se měla stát velkým konkurentem této nejpopulárnější hry minulého roku. Titul Medal of Honor: Tier 1 Edition u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy medal of honor, moh, medal, tier 1 edition.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Medal of Honor: Tier 1 Edition (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.