Medievil Remastered

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Medievil Remastered: MEDIEVIL Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok. Remake, ne remasterHra byla po grafické stránce zcela přepracována. Kostry jsou coolLegendární kostlivec Daniel se představí v celé své kráse. Spousta fantaskní akceJako v původní verzi se zástupy nepřátel budeš muset probít. Uchvatná nová grafika Zažij království Gallowmere v celé jeho kráse po kompletní dechberoucí přeměně pro systém PS4, která je plná vylepšených vizuálních detailů a osobního charakteru – v systémech PS4 Pro navíc se strhujícím rozlišením 4K. Klasický herní zážitek v nové podobě Při odrážení útoků chrličů plivajících balvany, vlkodlaků a zombies plně využij vylepšený kamerový systém a širokou škálu zbraní, včetně kouze... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Medievil Remastered - popis

MEDIEVIL Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok. Remake, ne remasterHra byla po grafické stránce zcela přepracována. Kostry jsou coolLegendární kostlivec Daniel se představí v celé své kráse. Spousta fantaskní akceJako v původní verzi se zástupy nepřátel budeš muset probít. Uchvatná nová grafika Zažij království Gallowmere v celé jeho kráse po kompletní dechberoucí přeměně pro systém PS4, která je plná vylepšených vizuálních detailů a osobního charakteru – v systémech PS4 Pro navíc se strhujícím rozlišením 4K. Klasický herní zážitek v nové podobě Při odrážení útoků chrličů plivajících balvany, vlkodlaků a zombies plně využij vylepšený kamerový systém a širokou škálu zbraní, včetně kouzelných mečů a gigantických kladiv. Herní obsah: Jedna z nejlegendárnějších značek na PS1 konečně přichází v remaku pro systém PS4! Úchvatná nová grafika - Zažij království Gallowmere v celé jeho kráse po kompletní dechberoucí přeměně pro systém PS4, která je plná vylepšených vizuálních detailů a osobního charakteru – v systémech PS4 Pro navíc se strhujícím rozlišením 4K. Klasický zážitek v nové podobě - Při odrážení útoků chrličů plivajících balvany, vlkodlaků a zombies plně využij vylepšený kamerový systém a širokou škálu zbraní, včetně kouzelných mečů a gigantických kladiv.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Medievil Remastered užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Medievil Remastered akční ceny - Levné Medievil Remastered

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Medievil Remastered stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Medievil Remastered najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Medievil Remastered najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz