Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Men in Black: Alien Crisis (Wii)

Men in Black: Alien Crisis (Wii)

Cena produktu Men in Black: Alien Crisis (Wii) není známa.

 

Popis produktu Men in Black: Alien Crisis (Wii): Zajímají vás rychlá auta, mimozemská spodina, masivní palebná síla a zachraňování vesmíru? Pak neváhej a připoj se do elitní tajné organizace známé jako Muži v černém. MIB: Alien Crisis nás přímo ...  Více informací


Men in Black: Alien Crisis (Wii) - popis

Zajímají vás rychlá auta, mimozemská spodina, masivní palebná síla a zachraňování vesmíru? Pak neváhej a připoj se do elitní tajné organizace známé jako Muži v černém. MIB: Alien Crisis nás přímo vybízí, aby jsme se chopili Deatomizéru a vrhli se rovnou do centra dění.

Hráč je v MIB úplným nováčkem, zelenáč, ale i tak je postaven před složitost vyšetřování, které povede ke shromažďování informací a snad i záchraně před mimozemským spiknutím. Byl rekrutován jako profesionální zledějíček, který se specializuje na velice drahé kusy starožitností. Teď je čas vložit své schopnosti do něčeho vznešenějšího.Co nás čeká?
* Výslechy, vysokorychlostní honičky a intenzivní chaotické bitvy v ulicích New Yorku.
Jasná volba pokud toužíte střílet mezigalaktické potvory, nosit černý oblek a sluneční brýle.
Pokud vás nic z toho neláká, tak se nezapomeňte neuralizovat a tento malý přehled jste vlastně nikdy nečetli. Dobrý lov!:
Men in Black: Alien Crisis -

Výrobce Active
Konzole Nintendo Wii

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Men in Black: Alien Crisis (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.