Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (PS4)

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (PS4)

Cena produktu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (PS4) není známa.

 

Popis produktu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (PS4): Metal Gears Solid 5 se bude odehrávat v otevřeném světě. Snake se probouzí z komatu po devíti letech v nemocnici. Zjišťuje, že ztratil spoustu svých schopností a že velké zlo se dostalo na svobodu...  Více informací


Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (PS4) - popis

Metal Gears Solid 5 se bude odehrávat v otevřeném světě. Snake se probouzí z komatu po devíti letech v nemocnici. Zjišťuje, že ztratil spoustu svých schopností a že velké zlo se dostalo na svobodu. Co hůř má amputovanou ruku a jeho jediným úkolem je dostat se z nemocnice, na kterou zaútočili vojáci.

Co nás čeká?
* Úžasné takticko-špionážní akce, které nechybí propracovaný příběh, za který by se jistě nestyděl ani velký holywoodský trhák.
* Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain je nejnovější pokračování populární série, které nabídne nový příběh, vylepšenou grafiku a otevřený svět.
* Hra je postavena na zcela novém Fox enginu, který přináší opravdu neuvěřitelné grafické zpracování.
* Systém dynamického počasí a reálně ubíhající čas dovolí vhodně naplánovat další postup.
* Krádež důležitých dokumentů z opevněného tábora je za denního světla sebevražda, ale uprostřed noci jsou šance určitě vyšší. V roli Solid Snakea se představí známý hollywoodský herec Kiefer Sutherland.

Výrobce Konami
Konzole PlayStation 4
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.