Metal Gear Survive

Cena:

199 Kč

Koupit za 199 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Metal Gear Survive: Metal Gear Survive je spin-off slavné značky, v němž si to rozdáš proti hordám zombíků všech možných tvarů a velikostí. Tvůj úkol je jasný - musíš se spolehnout na tichý postup v souladu s žánrem stealth a pokusit se přežít co nejdéle v tomto alternativním světě, v němž nemrtví převzali kontrolu nad situací. HERNÍ OBSAH: Vytvoř si svou vlastní postavu a nauč se přežít. Získávej materiály, buduj nové zbraně a prozkoumej neznámo, zatímco si osvojíš nástroje potřebné k přežití v tomto nehostinném prostředí. Užij si to v kooperaci - V kooperativním módu posléze spojíš své síly s týmem 3 dalších hráčů a budeš se snažit infiltrovat a ochránit jednotlivé oblasti před nájezdy krvelačných příšer. Vytvoř si opevněné a strategicky rozmísti obranné zbraně, které ti poskytnou výhodu nad silnými protivníky. Týmová práce a rozumné nakládání s materiály jsou klíčem k přežití v této jinak beznadějné situaci. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Metal Gear Survive - popis

Metal Gear Survive je spin-off slavné značky, v němž si to rozdáš proti hordám zombíků všech možných tvarů a velikostí. Tvůj úkol je jasný - musíš se spolehnout na tichý postup v souladu s žánrem stealth a pokusit se přežít co nejdéle v tomto alternativním světě, v němž nemrtví převzali kontrolu nad situací. HERNÍ OBSAH: Vytvoř si svou vlastní postavu a nauč se přežít. Získávej materiály, buduj nové zbraně a prozkoumej neznámo, zatímco si osvojíš nástroje potřebné k přežití v tomto nehostinném prostředí. Užij si to v kooperaci - V kooperativním módu posléze spojíš své síly s týmem 3 dalších hráčů a budeš se snažit infiltrovat a ochránit jednotlivé oblasti před nájezdy krvelačných příšer. Vytvoř si opevněné a strategicky rozmísti obranné zbraně, které ti poskytnou výhodu nad silnými protivníky. Týmová práce a rozumné nakládání s materiály jsou klíčem k přežití v této jinak beznadějné situaci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Metal Gear Survive užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Metal Gear Survive akční ceny - Levné Metal Gear Survive

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Metal Gear Survive stojí 199 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Metal Gear Survive najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Metal Gear Survive najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz