Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Metro 2033: The Last Refuge (Xbox 360)

Metro 2033: The Last Refuge (Xbox 360)

Cena produktu Metro 2033: The Last Refuge (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Metro 2033: The Last Refuge (Xbox 360): Způsob hraní je mimořádně dynamický a bohatý. Budete čelit různým politickým režimům (demokracii s tržní ekonomikou, totalitářským sektám, vojenskému komunismu, primitivní společnosti s odpovídají...  Více informací


Metro 2033: The Last Refuge (Xbox 360) - popis

Způsob hraní je mimořádně dynamický a bohatý. Budete čelit různým politickým režimům (demokracii s tržní ekonomikou, totalitářským sektám, vojenskému komunismu, primitivní společnosti s odpovídající kulturou a vírou apod.), záludným nepřátelům i novým inteligentním životním formám, jež se zrodily při katastrofě a zmutovaly. Budete prozkoumávat tajemný, a přitom povědomý svět i s jeho zákony (skupiny a jejich vzájemné vztahy, nepřátelství mezi frakcemi, obchod, anomálie a nepřátelé s nadlidskými schopnostmi). V oblasti boje se můžete těšit jak na běžné zbraně, tak na zbraně smontované z různých nestejnorodých součástí, které si zachovávají některé vlastnosti původních prototypů. V novém světě budete také moci řídit rozmanitá bizarní vozidla, upravená pro různé účely. Vlastnosti produktu: Lokalita - post-apokalyptická Moskva, kde lidstvo přežívá v tunelech metra, jehož stanice se proměnily v samostatné státy s vlastními politickými režimy. Bohaté herní režimy - lze hrát jak za „těžkotonážního“ bojovníka, tak třeba i za tichého, nenápadného zabijáka. - Ten, kdo pozorně sleduje události v herním světě, může sám ovlivňovat, jak se bude zápletka vyvíjet dále, a dospět až k nestandardnímu konci. Kromě základního příběhu můžete plnit i celou řadu různých nepovinných úkolů. - Města na jednotlivých stanicích si žijí vlastním životem, který je na vás zcela nezávislý. Potkáte tu jak bojovníky a násilníky, tak i mírumilovné občany. Mezi obydlími pobíhají a hrají si děti, zatímco dospělí se zabývají různými „vážnějšími“ činnostmi – ženy vaří a šijí, muži diskutují, čistí si zbraně, pijí čaj nebo samohonku, čtou knihy, staří lidé posedávají u svých stanů atd. - Špičková umělá inteligence upravuje chování neherních postav tak, aby reagovaly jako skuteční lidé. Nepřátelé mohou volit jednoduchou cílenou střelbu, vyhnout se palebné linii, krýt se, přepadnout vás ze zálohy, volat o pomoc, nebo na vaši přítomnost upozornit někoho, kdo se skrývá ve stínu. - Ve hře narazíte na značné množství různých anomálií: na zakřivenou gravitaci, energetické sraženiny (pohled na některé může způsobit smrt), inteligentní nehmotné obrazy, které každý útok trestají smrtí, a spoustu dalších. - Střelivo=peníze. Střelivem můžete plýtvat, nebo uvažovat hospodárně a do boje zapojit i taktiku. - Spousta různých miniher.

Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Metro 2033: The Last Refuge (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.