Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Metroid Prime Pinbal (NDS)

Metroid Prime Pinbal (NDS)

Cena produktu Metroid Prime Pinbal (NDS) není známa.

 

Popis produktu Metroid Prime Pinbal (NDS): Doposud jsme se se sličnou hrdinkou jménem Samus setkávali v ryze akčních titulech. Nyní však dochází k razantní žánrové změně a my se do futuristického světa, kde nad ekologicky šetrnými materiál...  Více informací


Metroid Prime Pinbal (NDS) - popis

Doposud jsme se se sličnou hrdinkou jménem Samus setkávali v ryze akčních titulech. Nyní však dochází k razantní žánrové změně a my se do futuristického světa, kde nad ekologicky šetrnými materiály převládá chladný kov, vydáme nikoliv po zuby vyzbrojeni lasery, ale pouze s pár virtuálními mincemi v kapse. Vesmírné nekonečno je zde reprezentováno několika pinballovými automaty, ovšem jisté je, že zábavy a vzrušení si i přes onu nečekanou změnu herního stylu užijeme více než dost! V žádném případě nepůjde jen o bezhlavé „cvrnkání“ kuličky po herní ploše – k dosažení opravdu zajímavého skóre budete muset ovládnout množství miniher a nejrůznějších důmyslných zákoutí a provázaností každého pinballového stolu. Jako motivaci pro neustálé zlepšování vytvořili tvůrci hry internetovou stránku hry, na které můžete zveřejňovat své osobní rekordy a porovnávat je s výsledky ostatních hráčů.:
Metroid Prime Pinbal -

Výrobce Nintendo
Konzole Nintendo DS
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Metroid Prime Pinbal (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.