Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Microïds Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) (PS4)

Microïds Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) (PS4)

Cena produktu Microïds Asterix & Obelix XXL 3: The Cryst... není známa.

 

Popis produktu Microïds Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) (PS4): Obsah Limited Edition: - hra Asterix & Obelix XXL3 - sběratelské balení - 2 malé figurky Asterixe a Obelixe Píše se rok 50 před našim letopočtem a Gálie je okupovaná Římany. Tedy, ne tak docela. J...  Více informací


Microïds Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) (PS4) - popis

Obsah Limited Edition: - hra Asterix & Obelix XXL3 - sběratelské balení - 2 malé figurky Asterixe a Obelixe Píše se rok 50 před našim letopočtem a Gálie je okupovaná Římany. Tedy, ne tak docela. Jedna malá vesnice Galů stále odolává náporů dobyvatelů. A život římských legionářů to rozhodně neulehčuje. Vydejte se na zbrusu nové dobrodružství známých galských hrdinů ve hře Asterix & Obelix XXL 3, čelte tajemnému nebezpečí, nandejte to pár Římanům a dejte si pár kanců ke svačině. Zbrusu nový příběh nás přivádí do spurné galské vesnice v okamžiku, kdy druid Panoramix obdrží divný dopis, v němž se dozvídá o veliké hrozbě, kdy jediným řešením je najít Menhir a využít tak jeho sílu k zažehnání pohromy. Vydejte se na vzrušující dobrodružství a ponořte se do světa Asterix a Obelixe. Kromě hry pro jednoho hráče se tentokrát dočkáte i kooperativního režimu, kdy Římskou říši můžete zkoumat ve dvou. Na celé cestě se můžete těšit na známé postavy, různorodé vedlejší mise a nespočet filmových odkazů. Přebal hry může být v různých jazykových verzích.

Výrobce Microids

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microïds Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir (Limited Edition) (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.