Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Modus Games Ary and the Secret of Seasons (Xbox One)

Modus Games Ary and the Secret of Seasons (Xbox One)

Cena:

799

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Modus Games Ary and the Secret of Seasons (Xbox One): Kdysi dávno ohrožoval svět Valdi zlý kouzelník, jenž však byl po velikém boji poražen legendárním válečníkem a na věčné časy uvězněn v temné kobce. Čtyři slavní mudrcové přísahali, že budou na kob...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Modus Games Ary and the Secret of Seasons (Xbox One) - popis

Kdysi dávno ohrožoval svět Valdi zlý kouzelník, jenž však byl po velikém boji poražen legendárním válečníkem a na věčné časy uvězněn v temné kobce. Čtyři slavní mudrcové přísahali, že budou na kobku dohlížet a chránit ji, aby ji kouzelník už nikdy neopustil, a vytvořili tajemnou organizaci, kterou nazvali Strážci ročních období. Plynula léta a Strážci se stali nejprve součástí historie, a nakonec nevyhnutelně i legend…
Když však záhadná síla naruší ve Valdi spořádaný koloběh ročních období, rozhodne se Ary pomoct dávným Strážcům a nalézt původce těchto nečekaných obtíží. S pomocí bystrého rozumu a bezbřehé kuráže bude muset překonat obludné nepřátele, tajné úklady i zastaralé tradice, aby zachránila Valdi a ve světě opět nastolila rovnováhu.

Herní obsah:

Odměňující průzkum: Spoutej sílu jednotlivých ročních období, řeš originální environmentální hádanky a pomoz Ary nalézt cestu rozlehlými prostředími při hledání nových cílů.
Poutavé vyprávění: Přidej se k Strážcům ročních období – staré organizaci svázané neměnnými tradicemi. Na výpravě nezmapovanými oblastmi Valdi poté odhal mnohá tajemství vrhající nové světlo na historii Strážců.
Dynamická prostředí: Manipuluj se světem kolem Ary s pomocí jejích environmentálních schopností. Ohýbej svět a jeho roční období podle potřeb a přeskakuj z jednoho ekosystému do druhého.
Plynulé souboje: Dovednosti, kterými Ary nově vládne, projdou nejednou zatěžkávací zkouškou při střetnutích s protivníky snažícími se zmařit její postup. Ať už půjde o běžné obyvatele míst, která navštíví, nebo neobvyklá hromotlucká monstra, k překonání monumentálních nástrah budete muset použít všech dostupných nástrojů.
Půvabný trojrozměrný svět: Nádherný vizuální styl ve spojení s okouzlujícím hudebním doprovodem vytvářejí jedinečnou atmosféru slibující nevšední herní zážitek.

Výrobce Modus Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Modus Games Ary and the Secret of Seasons (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.