Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Modus Games Skully (Xbox One)

Modus Games Skully (Xbox One)

Cena:

749

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Modus Games Skully (Xbox One): Lebka Skully dostala od osudu druhou šanci – potom, co ji voda vyplavila na břehu neznámého ostrova, vdechlo jí zdejší tajemné božstvo s pomocí magické hlíny nový život. Skully teď musí hopsat, sk...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Modus Games Skully (Xbox One) - popis

Lebka Skully dostala od osudu druhou šanci – potom, co ji voda vyplavila na břehu neznámého ostrova, vdechlo jí zdejší tajemné božstvo s pomocí magické hlíny nový život. Skully teď musí hopsat, skákat a kutálet se tímto rozmanitým ostrovním světem překypujícím překážkami a hádankami všeho druhu a vložit se do sporu tří sourozenců obdařených božskými schopnostmi, jejichž svár ohrožuje celý ostrov.

HERNÍ OBSAH:

Hopsáním, skákáním a kutálením se dosáhni stanoveného cíle: Jako Skully, lebka přivedená k životu s pomocí magické hlíny, čel neohroženě překážkám čekajícím na tebe na cestě ostrovem.
Přizpůsob se prostředí: Přeměnou do některé ze tří odlišných podob překonávej rozličné výzvy a porážej nebezpečné nepřátele.
Prozkoumej tajuplný ostrov: Najdi cestu osmnácti odlišnými úrovněmi v sedmi jedinečných prostředích, z nichž každé přetéká vlastními nebezpečími.
Nech se pohltit podmanivým příběhem: Kompletně nadabované rozhovory a filmové sekvence vdechují život nejen obyvatelům ostrova, ale i celému jejich okouzlujícímu světu!
Zastav ničivé soupeření: Odhal tajemství skrývající se v pozadí rodinného sporu a ukonči rozepři ostrovních bohů.

Výrobce Modus Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Modus Games Skully (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.