Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Monkey King: Hero is Back

Monkey King: Hero is Back

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Monkey King: Hero is Back: Novější, dosud neviděná kapitola čínské legendy o Cestě na západ se otevírá! Tato adaptace je založena na čínském, rekordně úspěšném animovaném filmu Monkey King: Hero Is Back z roku 2015 a sám Velký mudrc Sun Wukong, právě osvobozený po 500 letech vězení, se v ní potká s mladým chlapcem Liuerem, který k Opičímu králi vzhlíží, na výpravě, která je oba sblíží. Ve hře najdeš epizody, které v původním filmu nejsou. Monkey King: Hero is Back kombinuje úžasnou epickou čínskou mytologii s dynamickou a zábavnou akcí ve stylu kung-fu a přináší rozkošné napínavé akční dobrodružství! HERNÍ OBSAH: Kombinace super orientální akce a komických gagů. Hratelnost pro děti i dospělé, vhodná pro hraní i relaxaci. Speciální schopnosti a mimořádné chvaty, odpovídající úrovně obtížnosti. Půvab čínské mytologie a východního umění. Nové nepřátelské postavy. Dosud neviděné epizody a slavné scény z filmu. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Monkey King: Hero is Back - popis

Novější, dosud neviděná kapitola čínské legendy o Cestě na západ se otevírá! Tato adaptace je založena na čínském, rekordně úspěšném animovaném filmu Monkey King: Hero Is Back z roku 2015 a sám Velký mudrc Sun Wukong, právě osvobozený po 500 letech vězení, se v ní potká s mladým chlapcem Liuerem, který k Opičímu králi vzhlíží, na výpravě, která je oba sblíží. Ve hře najdeš epizody, které v původním filmu nejsou. Monkey King: Hero is Back kombinuje úžasnou epickou čínskou mytologii s dynamickou a zábavnou akcí ve stylu kung-fu a přináší rozkošné napínavé akční dobrodružství! HERNÍ OBSAH: Kombinace super orientální akce a komických gagů. Hratelnost pro děti i dospělé, vhodná pro hraní i relaxaci. Speciální schopnosti a mimořádné chvaty, odpovídající úrovně obtížnosti. Půvab čínské mytologie a východního umění. Nové nepřátelské postavy. Dosud neviděné epizody a slavné scény z filmu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Monkey King: Hero is Back užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Monkey King: Hero is Back akční ceny - Levné Monkey King: Hero is Back

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Monkey King: Hero is Back stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Monkey King: Hero is Back najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Monkey King: Hero is Back najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz