Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Monster High: New Ghoul in School (Xbox 360)

Monster High: New Ghoul in School (Xbox 360)

Cena produktu Monster High: New Ghoul in School (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Monster High: New Ghoul in School (Xbox 360): Popis produktu Hola, hola - škola volá. Děti pozor, lavice v Monster High jsou pro vás připravené. Zažijte dobrodružství, které na vás čeká na chodbách školy duchů Monster High. Usedněte do lav...  Více informací


Monster High: New Ghoul in School (Xbox 360) - popis

Popis produktu

Hola, hola - škola volá. Děti pozor, lavice v Monster High jsou pro vás připravené. Zažijte dobrodružství, které na vás čeká na chodbách školy duchů Monster High. Usedněte do lavic jako nejnovější příšerka a prozkoumejte každý kout Monster High.

Vytvořte si vlastní postavu z nepřeberného množství možností a potkejte více než 40 známých postav ze seriálu. Zapojte všechny své schopnosti a důvtip a zachráňte školu a všechny vaše nové spolužačky předtím, než se promění v mumie. Nový amulet Cleo byl proklet duchem Spookenhamenem a studenti propadají tajemnému prokletí. Vstupte do školních klubů, najděte si nové kamarádky a ohákněte se dle poslední monster módy v zábavné hře Monster High: New Ghoul in School.

Technické parametry

Ostatní

Platforma:

X360

Typ hry:

Dětské

Věková kategorie:

7

Druh lokalizace:

Anglická

Konzole Xbox 360
Druh Dětské

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Monster High: New Ghoul in School (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.