Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Monster Madness: Grave Danger (PS3)

Monster Madness: Grave Danger (PS3)

Cena produktu Monster Madness: Grave Danger (PS3) není známa.

 

Popis produktu Monster Madness: Grave Danger (PS3): Znáte to, klasický tuctový páteční večer a \"studijní rande\", na kterém se Zack snaží zaujmout svou spolužačku Carrie i jinak, než svými znalostmi matematiky. Zničehonic ale atmosféru naruší dalš...  Více informací


Monster Madness: Grave Danger (PS3) - popis

Znáte to, klasický tuctový páteční večer a \"studijní rande\", na kterém se Zack snaží zaujmout svou spolužačku Carrie i jinak, než svými znalostmi matematiky. Zničehonic ale atmosféru naruší další dvojice kamarádů, následovaná hordami zombíků, beroucích útokem vchod do domu. Když čtveřice s pomocí rozličných domácích předmětů, stvůry konečně odrazí, zjišťují, že napadeno je celé město a všichni obyvatelé se kamsi ztratili... Vaším úkolem tedy není nic jiného, než v roli zmíněných čtyř postav - Zacka, Carrie, Andyho a Jennifer - odhalit, kam se poděli zbývající obyvatelé městečka Suburbia a cestou se vypořádat s početnými davy nejrůznějších příšerek a monster. Takže, na co ještě čekáte? Hlavní rysy hry: - Online hra pro 1-4 hráče. - Řiditelná vozítka a přes 100 nejrůznějších předmětů a zbraní. - 25 rozličných miniher. Minimální požadavky:

Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Monster Madness: Grave Danger (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.