Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Mortal Kombat X (Xbox One)

Mortal Kombat X (Xbox One)

Cena produktu Mortal Kombat X (Xbox One) není známa.

 

Popis produktu Mortal Kombat X (Xbox One): Vývojáři z NetherRealm potvrdili, že se umějí poprat a vytvořit dokonalou bojovou hru. Proto nyní přicházejí s pokračováním série Mortal Kombat X, které nabídne klasické pojetí Mortal Kombat včetn...  Více informací


Mortal Kombat X (Xbox One) - popis

Vývojáři z NetherRealm potvrdili, že se umějí poprat a vytvořit dokonalou bojovou hru. Proto nyní přicházejí s pokračováním série Mortal Kombat X, které nabídne klasické pojetí Mortal Kombat včetně novinek, známých z předchozích her.

Hra nám nabídne pěknou grafiku, interakci s prostředím, ale hlavně přinese tolik oceňované fatality. Co to znamená? Více krve, zlomených kostí, utrhaných končetin a hlav. Mnohem zajímavěji zní možnost propojení hráčů v online turnaji, perzistentní bitvy o globální titul válečníka v Mortal Kombat.

Dalším překvapením je vždy několik verzí bojovníka, každý disponuje odlišnou róbou a dovednostmi, proto by měla hra být na dlouhou, opravdu dlouhou dobu.

Výrobce Warner Bros Games
Konzole Xbox One
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mortal Kombat X (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.