Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Mortal Kombat (Xbox 360)

Mortal Kombat (Xbox 360)

Cena produktu Mortal Kombat (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Mortal Kombat (Xbox 360): Po staletích turnaje Mortal Kombat císař Shao Kahn porazil Raidena a jeho spojence. Raiden, který čelí konečnému vyhynutí civiizace a má poslední šanci, jak zachránit Earthrealm. Aby zvrátil císař...  Více informací


Mortal Kombat (Xbox 360) - popis

Po staletích turnaje Mortal Kombat císař Shao Kahn porazil Raidena a jeho spojence. Raiden, který čelí konečnému vyhynutí civiizace a má poslední šanci, jak zachránit Earthrealm. Aby zvrátil císařovo vítězství, musí udeřit na Shao Kahna tam, kde je zranitelný - v minulosti.

Pod novým grafickým enginem se opět vrací oblíbená série, která je ještě víc brutální než kdy dřív. Mortal Kombat předvádí množství novinek, včetně tag team a prohloubeného příběhového módu, jaký nemá doposud žádná jiná bojovka. Hráči si mohou vybrat z rozšířené řady herních ikon a vyzývat své přátele v tradičním 1 vs. 1 zápasech, nebo si zkusit některý z nových herních módů.

Hra nabízí množství herních módů, jako je třeba i online hraní. Až 4 hráči si mohou vyzkoušet tag team, 2 hráči se mohou spojit v novém "Co-op Arcade Mode" nebo bojovat proti jinému týmu online.

Co nás čeká?
Fatality se vracejí ve své původní brutální formě a zobrazované v detailu.
Hratelnost vrací souboje v klasické 2D rovině, a až 4 hráče v týmu
Hlubší příběh. Vrací nás k původnímu Mortal Kombat turnaji, kde se budete snažit změnit události z minulosti tak, abyste zachránily budoucnost
Nové herní módy. Kromě nových on-line módů, zavádí hra Mortal Kombat Co-op režim, Arcade mód a mnoho dalších.

Výrobce Warner Bros Games
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mortal Kombat (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.