Moving Out PS4

Cena:

619 Kč

Koupit za 619 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu Moving Out PS4: Staňte se certifikovaným stahovacím mistrem v této akční, logické, na fyzice založené simulační hře, která přináší zcela nový význam do fráze "gaučová kooperace". V Moving Out hráči mohou trénovat sami nebo s kamarády, co dělat a co nedělat při stahování nábytku. Ve hře můžete očekávat zápletky, svébytný humor, vstupy různých postav do děje a občas hraniční použití obchodních značek. Mysleli jste si, že stahování je nuda, zamyslete se ještě jednou! Užijte si hru samostatně jako nezávislý zhotovitel nebo zformujte tým s přáteli pro úplný příběhový režim. Až 4 hráči se mohou usadit na gauči spolu a hádat se o tom jak nejlépe mohou stahovat ... gauč! Hráči se naučí všechny vymoženosti hry v sérii zvětšujících se riskantních a fantastických instrukčních lekcích. Tyto pokrývají vše od vyházení nepotřebných kancelářských potřeb po pašování žiraf ven ze zoo. Jak se náklad dostane z jednoho místa na druhé je zcela jen na hráčích, takže vyhoďte manuál z okna a buďte kreativní. Zbořte stěny,... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Moving Out PS4 - popis

Staňte se certifikovaným stahovacím mistrem v této akční, logické, na fyzice založené simulační hře, která přináší zcela nový význam do fráze "gaučová kooperace". V Moving Out hráči mohou trénovat sami nebo s kamarády, co dělat a co nedělat při stahování nábytku. Ve hře můžete očekávat zápletky, svébytný humor, vstupy různých postav do děje a občas hraniční použití obchodních značek. Mysleli jste si, že stahování je nuda, zamyslete se ještě jednou! Užijte si hru samostatně jako nezávislý zhotovitel nebo zformujte tým s přáteli pro úplný příběhový režim. Až 4 hráči se mohou usadit na gauči spolu a hádat se o tom jak nejlépe mohou stahovat ... gauč! Hráči se naučí všechny vymoženosti hry v sérii zvětšujících se riskantních a fantastických instrukčních lekcích. Tyto pokrývají vše od vyházení nepotřebných kancelářských potřeb po pašování žiraf ven ze zoo. Jak se náklad dostane z jednoho místa na druhé je zcela jen na hráčích, takže vyhoďte manuál z okna a buďte kreativní. Zbořte stěny, házejte věci a použijte technologii jako portály a paprsků zbraň. Neznáte perfektní trajektorii jakou hodit chladničku přes okno? Už budete! Pokud dokáže přestěhovat gauč, tak potom ho dokážete přestěhovat i ve vesmíru. Moving Out vezme hráčů na cestu napříč pár neuvěřitelnými a nekonvenčními stahovacími situacemi. Vezměte kamaráda a staňte se certifikovaným stahovacím mistrem v Moving Out!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Moving Out PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Moving Out PS4 akční ceny - Levné Moving Out PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Moving Out PS4 stojí 619 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Moving Out PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Moving Out PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz