Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition (PS4)

Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition (PS4)

Cena:

od 798 Kč do 1 428 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition (PS4): Deluxe Edition obsahuje navíc nové rozšíření Seed of Evil přidávající několik dalších hodin příběhového obsahu, novou postavu a neznámá nová prostředí. Mutant Year Zero: Road to Eden je dobrodr...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Prokonzole.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Prokonzole.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem ENdisc, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ENdisc popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition (PS4) - popis

Deluxe Edition obsahuje navíc nové rozšíření Seed of Evil přidávající několik dalších hodin příběhového obsahu, novou postavu a neznámá nová prostředí.

Mutant Year Zero: Road to Eden je dobrodružnou taktickou hrou kombinující propracované tahové souboje s průzkumem prostředí probíhajícím v reálném čase, ulítlým příběhem, kradmým postupem a strategickým uvažováním.Poznej Zemi budoucnosti, v níž byli lidé vyhlazeni klimatickou změnou, nukleární válkou a k tomu navíc i pandemií. Přežije tvůj tým mutantů v Zóně?

HERNÍ OBSAH:

Nová generace taktických strategií: Přepínej se libovolně mezi průzkumem probíhajícím v reálném čase a propracovaným systémem taktických tahových soubojů.
Zkoumej Zemi zbavenou lidí: Putuj světem opuštěných měst a venkovských oblastí s přebujelou vegetací a pokus se rozplést příběh toho, co postihlo naši planetu.
Ovládej tým mutantů: Mluvící zvířata a další mutanti – to nejsou právě typičtí hrdinové!
Ovládni techniku kradmého postupu: Opatrným plížením v reálném čase pronikni do tábora nepřátel a vrhni se na nic netušící obránce.
Odemykej další mutace: Tvaruj své postavy unikátními mutacemi, jako je „Kamenná kůže“, „Molí křídla“, „Prasečí zteč“ nebo „Požírač mrtvol“.
Dynamická prostředí: Vyhni se světlometům, skryj se před zraky nepřátel nebo prostě strhni zdi a rozpoutej peklo!

Výrobce Funcom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.