Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

My Health Coach: Quit Smoking (NDS)

My Health Coach: Quit Smoking (NDS)

Cena produktu My Health Coach: Quit Smoking (NDS) není známa.

 

Popis produktu My Health Coach: Quit Smoking (NDS): Kouření škodí zdraví, může způsobit smrtelná onemocnění a financí vám také příliš nepřidá. K dalším rozumným důvodům, proč skoncovat s tímto zlozvykem, nyní přibývá další – zábavný „odvykací“ t...  Více informací


My Health Coach: Quit Smoking (NDS) - popis

Kouření škodí zdraví, může způsobit smrtelná onemocnění a financí vám také příliš nepřidá.

K dalším rozumným důvodům, proč skoncovat s tímto zlozvykem, nyní přibývá další – zábavný „odvykací“ titul „My Health Coach: Quit Smoking“, který chuť po cigaretě spolehlivě zažehná důmyslnou a cílenou herní náplní. Na té se přímo podílel Allen Carr – na slovo vzatý odborník, jehož odvykací metody patří celosvětově k nejúspěšnějším. Na počátku hry si vytvoříte vlastní profil a následně budete způsoby, kterak nejelegantněji zahnat mučivou chuť po cigaretě, konzultovat s týmem virtuálních mentorů. I poté, co prchnete z osidel nikotinové závislosti, se můžete k herní náplni vracet a užívat si plnohodnotný život bez nebezpečného nešvaru.:

Výrobce UbiSoft
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu My Health Coach: Quit Smoking (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.