Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

My Health Coach: Weight Management (NDS)

My Health Coach: Weight Management (NDS)

Cena produktu My Health Coach: Weight Management (NDS) není známa.

 

Popis produktu My Health Coach: Weight Management (NDS): My Health Coach: Weight Management je zábavnou a motivující metodou, jak najít a udržet rovnováhu mezi přijímanou potravou a tělesným pohybem. Zatímco jiné metody probíhají skrz televizní obrazovk...  Více informací


My Health Coach: Weight Management (NDS) - popis

My Health Coach: Weight Management je zábavnou a motivující metodou, jak najít a udržet rovnováhu mezi přijímanou potravou a tělesným pohybem. Zatímco jiné metody probíhají skrz televizní obrazovku nebo ve fitku, My Health Coach můžete mít vždy s sebou v kapse a díky tomu ho opravdu kdykoli použít.

Jako každodenní partner a spojenec v boji za zdravější životosprávou se optimálně přizpůsobí individuálnímu rytmu života. Ke hře je přiložen krokoměr, který připojíte do slotu pro GBA karty Nintenda DS.:
My Health Coach: Weight Management -

Výrobce UbiSoft
Konzole Nintendo DS

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu My Health Coach: Weight Management (NDS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.