HLEDEJCENY.cz

Nacon Tennis World Tour 2 (SWITCH) - porovnání cen

Nacon Tennis World Tour 2 (SWITCH)

Hraj za špičkové světové hráče nebo si vytvoř vlastního a zkus ovládnout světové žebříčky. Dynamičtější, s více animacemi a větším realismem: užij si opravdové tenisové zážitky ve dvojhrách i čtyřhrách a vyzvI své kamarády lokálně či online. V režimu kariéry spravuješ svou sezónu, svůj tým, svoje vybavení a svoje sponzory. Abys zvítězil nad soupeřem, načasuj si své údery a ovládni nové servírovací mechanismy a pohyby.

HERNÍ OBSAH:

Prožij život tenisové hvězdy - Tvůj hráč, tvoje rozhodnutí. V režimu kariéry spravuješ svou sezónu, svůj tým, svoje vybavení a svoje sponzory. A pokud se na to budeš cítit, můžeš se stát novou hvězdou světového tenisu.
Navrženo pro fanoušky tenisu - Ovládni načasování svých úderů, nové servírovací mechanismy a všechny pohyby, abys zvítězil nad soupeřem – jen tak pro zábavu nebo abys vyhrál v hodnoceném žebříčku.
Pociť napětí na kurtu - Více animací, více úderů, rychlejší tempo… Prožij dynamickou, realistickou a přesnou hratelnost, díky které se ocitneš v srdci legendárních zápasů.

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz