Nacon WRC 9 (PS4)

Cena:

od 1 069 Kč do 1 199 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Nacon WRC 9 (PS4): WRC 9 opět přináší rozsáhlý obsah se třemi novými událostmi v kalendáři: návrat ikonické Safari Rally v Keni, Rally Japan a jeho náročné úzké asfaltové silnice, nádherná krajina v Rally New Zealan...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem T.S.BOHEMIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem T.S.BOHEMIA popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Nacon WRC 9 (PS4) - popis

WRC 9 opět přináší rozsáhlý obsah se třemi novými událostmi v kalendáři: návrat ikonické Safari Rally v Keni, Rally Japan a jeho náročné úzké asfaltové silnice, nádherná krajina v Rally New Zealand a dvě další rally se zcela novým prostředím.
Herní obsah:

Rozšířený a náročnější režim kariéry - Režim kariéry ve WRC 8 se fanouškům skutečně líbil a navíc byl označen za jeden z nejlepších kariérních režimů na poli závodních her. Ve WRC 9 se vrací s rozšířenými herními mechanismy, novými příležitostmi pro vylepšování týmu, širší škálou závodů a silnější vazbou na to, co skutečné mistrovské týmy dělají v průběhu celého roku.
Ještě více obsahu - WRC 9 opět přináší rozsáhlý obsah se třemi novými událostmi v kalendáři: návrat ikonické Safari Rally v Keni, Rally Japan a jeho náročné úzké asfaltové silnice, nádherná krajina v Rally New Zealand a dvě další rally se zcela novým prostředím. Fanoušci budou moct usednout za volant nových klasických aut, která se zapsala do historie WRC.
Ještě realističtější herní zážitek - Aby vývojáři vylepšili některé chování vozidel, opět se zaměřili na realismus automobilové fyziky – včetně závěsů, brzd a přenosu hmoty –, aby posunuli autenticitu na vyšší úroveň. Tato detailní péče věrně reprodukuje reaktivitu vozidel na všechny povrchy a všechny podmínky, které najdete na skutečném turnaji. Zvláštní pozornost věnovaná zvukům rovněž zajistí silnější prožitek.

Ve hře WRC 9 se hráči ocitají v samotném srdci nové sezóny FIA World Rally Championship s veškerým obsahem v každoročním kalendáři a hromadou dalšího:• 3 nové rally: Japonsko, Nový Zéland, Keňa• Přes 50 oficiálních týmů a jejich trikoty z WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior WRC• Přes 15 bonusových aut, která se zapsala do historie WRC

Výrobce Nacon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nacon WRC 9 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.