Naild (PS3)

Cena produktu Naild (PS3) není známa.

 

Popis produktu Naild (PS3): Naild jsou arkádové offroadové závody obsahující čtrnáct různých tratí a dechberoucí grafiku. Hráč si v úvodu hry přizpůsobí jezdce a pak teprve vyráží na trat, kde je třeba si osvojit jeden zákla...  Více informací


Naild (PS3) - popis

Naild jsou arkádové offroadové závody obsahující čtrnáct různých tratí a dechberoucí grafiku. Hráč si v úvodu hry přizpůsobí jezdce a pak teprve vyráží na trat, kde je třeba si osvojit jeden základní herní princip: po celý závod je zapotřebí strávit co nejdelší dobu ve vzduchu, tedy vyhledávat na trati všemožné skokánky a poté v letu předvádět různé triky. Za každý skok se hráči přičtou body, za které se před finishem hráči naplní boost, díky kterému lze až trojnásobně zrychlit a celkově tak ovlivnit výsledek závodu. Titul Naild u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy naild.

Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Naild (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.