Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Namco Bandai Ben 10: Power trip (Xbox One)

Namco Bandai Ben 10: Power trip (Xbox One)

Cena produktu Namco Bandai Ben 10: Power trip (Xbox One) není známa.

 

Popis produktu Namco Bandai Ben 10: Power trip (Xbox One): Ben a jeho rodina si užívají jejich dovolenou v Evropě... ale jen dokud zlovolná kouzelná čarodějnice Hex neuvolní sílu 4 mysteriózních krystalů! Jen Ben 10 dokáže zlomit kletbu - takže se připrav...  Více informací


Namco Bandai Ben 10: Power trip (Xbox One) - popis

Ben a jeho rodina si užívají jejich dovolenou v Evropě... ale jen dokud zlovolná kouzelná čarodějnice Hex neuvolní sílu 4 mysteriózních krystalů! Jen Ben 10 dokáže zlomit kletbu - takže se připrav, transformuj se do podoby jednoho z mocných stvoření a bojuj s nepřáteli, řeš hádanky a volně objevuj zajímavý 3D svět. Přichází čas na hrdinství!

Společně s Gwen a dědou Maxem po tvém boku ožívá toto úžasné dobrodružství protkané specifickým humorem a řevnivostí tak, jak ho znáte z Cartoon Network. A protože 4 ruce jsou více než dvě, je tady také Kevin Levin, který se přidá ke tvému dobrodružství v lokálním kooperativním split-screenu. Tohle je výlet, který budete chtít podnikat znovu a znovu!

Herní obsah:
Zažij dobrodružství - Bojuj s nepřáteli, řeš hádanky a volně objevuj zajímavý svět.
Transformuj svou podobu - Proměňuj se do podoby mocných stvoření a bojuj s nepřáteli
Hraj s přítelem - Hraj s přítelem v lokálním kooperativním split-screenu, protože čtyři ruce jsou více než dvě.
Odhal pravdu - Zlom kletbu a odhal pravdu skrytou za mysteriózními krystaly.

Výrobce Namco Bandai

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Namco Bandai Ben 10: Power trip (Xbox One) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.