Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Namco Bandai Little Nightmares 2 (PS4)

Namco Bandai Little Nightmares 2 (PS4)

Cena:

929

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Namco Bandai Little Nightmares 2 (PS4): NÁVRAT DO NOČNÍ MŮRY Spousta zcela nových residentů čeká v temnotě, až uslyší ozvěnu tvých kroků, aby tě vystrašili k smrti a narušili tvůj poklidný spánek. Přechytrač sadistického Učitele, přežij...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
16. 3. 2021
Do obchodu

Namco Bandai Little Nightmares 2 (PS4) - popis

NÁVRAT DO NOČNÍ MŮRY
Spousta zcela nových residentů čeká v temnotě, až uslyší ozvěnu tvých kroků, aby tě vystrašili k smrti a narušili tvůj poklidný spánek. Přechytrač sadistického Učitele, přežij krvežíznivého Lovce a vezmi nohy na rameny před mnoha dalšími, děsivými zrůdičkami.
PROBUĎ SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚUnikni ze světa, který je prohnilý skrz naskrz. Tvoje cesta tě zavede ze strašidelných lesů do zlověstných škol na tvém pátrání po příšerné signální věži a vypátrání zdroje zla, které se šíří skrze televizní obrazovky po celém světě.

Herní obsah:

Odhal zlověstná tajemství Vysílací věže v tomto hororovém plošinovkovém dobrodružství, kde hraješ za Mona, mladého chlapce uvězněného v pokrouceném a polámaném světě.
Spolu se Six, hrdinkou v pršiplášti z prvního dílu Little Nightmares, jste jediní, kdo může zabránit tomu, aby upadla do nicoty. Jak vztah mezi Monem a Six posiluje, naše dvojice se musí naučit spolupracovat a využívat kombinaci nepozorovaného pohybu a nejrůznějších předmětů, aby překonala náročné logické hádanky i hrozivé nepřátele.
Nasbírej odvahu a vydej se na svou cestu, kde budeš čelit obrovským hrozbám a tvým cílem bude zastavit zdroj veškerého zla, které se šíří celou zemí.

Výrobce Namco Bandai

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Namco Bandai Little Nightmares 2 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.