Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Namco Bandai Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)

Namco Bandai Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)

Cena produktu Namco Bandai Naruto to Boruto: Shinobi Striker... není známa.

 

Popis produktu Namco Bandai Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4): Legendární značka Naruto je zpět a přináší zcela nový zážitek s akční bojovou anime hrou NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER! Tato nová videohra umožní hráčům bojovat po boku dalších 3 zápasníků pro...  Více informací


Namco Bandai Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4) - popis

Legendární značka Naruto je zpět a přináší zcela nový zážitek s akční bojovou anime hrou NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER! Tato nová videohra umožní hráčům bojovat po boku dalších 3 zápasníků proti dalšímu týmu hráčů online! Hra NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER nabídne zcela nový strhující grafický styl a oslňující efekty. Veď svůj tým v online zápasech a ukaž ostatním, kdo je ten nejlepší Ninja!

HERNÍ OBSAH:

Hraj 4 proti 4: Bojuj až v 8 hráčích najednou ve dvou týmech. Přizvi do hry své přátele a staň se nejlepším Ninjou všech dob!
Nový grafický styl: Užij si zbrusu nový grafický styl s ještě intenzivnějšími barvami postav, map a efektů.
Dynamická perspektiva ze třetí osoby: - Hratelnost z pohledu třetí osoby dovoluje hráčům naplno využít výhod okolního prostředí za použití vertikálního běhu a skoků.
Vyber si svůj tým: Hra nabídne oblíbené postavy a týmy známé ze série Naruto, jako je Sasuke, Naruto nebo Team 7.

Výrobce Namco Bandai

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Namco Bandai Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.