Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3)

Cena produktu Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolut... není známa.

 

Popis produktu Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3): Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm s podtitulem Revolution vám nabídne nové zkušenosti v hlubokém a bohatém NARUTO universu. Tuny nových technologií, rozšíření mechaniky, více než 100 hratelný...  Více informací


Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3) - popis

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm s podtitulem Revolution vám nabídne nové zkušenosti v hlubokém a bohatém NARUTO universu. Tuny nových technologií, rozšíření mechaniky, více než 100 hratelných postav a zbrusu nový exkluzivní charakter od Masashi Kishimota.

Co nás čeká?
* Připravte se na Ninja bojové akce pořádnou dávkou úžasných soubojů a originálními animacemi.
* Nový Gameplay. Prozkoumejte Genki systém, obrovské mapy a užijte si obří bitvy s využitím nové herní mechaniky a kombinovanými útoky. Hráči budou moci své techniky kombinovat dohromady (Combination Ultimate Techniques).
* Kooperace až s třemi kamarády.
* V Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution se můžete zúčastnit také masivních online bitev, a to až pro 8 hráčů.

Výrobce Namco
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.