NBA 2K12 (PS3)

Cena produktu NBA 2K12 (PS3) není známa.

 

Popis produktu NBA 2K12 (PS3): NBA 2K12 je další ročník ze série NBA 2K, zdařilého simulátoru basketballu, který se na trh dostal poprvé v roce 1999 a za pár let už válcoval svou konkurenci. Velice rychle si získal fanoušky a t...  Více informací


NBA 2K12 (PS3) - popis

NBA 2K12 je další ročník ze série NBA 2K, zdařilého simulátoru basketballu, který se na trh dostal poprvé v roce 1999 a za pár let už válcoval svou konkurenci. Velice rychle si získal fanoušky a to zejména svou propracovaností a reálnou simulací oblíbeného míčového sportu.
Tváří dvanáctého ročníku se staly legendy, jako Michael Jordan, Larry Bird nebo Magic Johnson. Každý hráč bude představovat historii svého klubu - Chicago Bulls, Boston Celtic a Los Angeles Lakers. Distributor se tak snaží navázat na minulý ročník, kdy se na obalu objevil Michael Jordan a hry se prodalo přes 5 miliónů kusů.
Jak říkají producenti: "V rámci několikaletého prodlouženého partnerství navracíme "His Airness" (Michaela Jordana) zpět do série NBA 2K, spolu s dvěma dalšími legendárními ikonami – Larrym Birdem a Magicem Johnsonem – a to ve formě speciální kolekce na obalech, která zpodobňuje ty největší hrdiny NBA."
Minulý ročník získal mnohá ocenění, oprávněně získal celou řadu titulů a stal se několikanásobnou sportovní hrou roku. To se pak hra nabízí sama. Pokud máte rádi NBA, sportovní hry a basketball všeobecně, tak by jste tuhle hru neměli minout.
Co nás tedy čeká?
Realistický simulátor basketballu, který momentálně nemá konkurenci.
Návrat legend na virtuální palubovku - Jordan, Bird, Johnson, Irving nebo třeba Abdul-Jabbar.
Pochopitelné úpravy ve statistikách.
Renovace systému i grafiky, aby byl zážitek ze hry ještě více realistický.
Plejádu známých komentátorů, kteří nechybí v žádném ročníku.:
NBA 2K12 -

Výrobce 2K Games
Konzole PlayStation 3
Druh Simulátory

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NBA 2K12 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.