Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

NBA 2K20 Legend Edition (XONE)

NBA 2K20 Legend Edition (XONE)

Cena produktu NBA 2K20 Legend Edition (XONE) není známa.

 

Popis produktu NBA 2K20 Legend Edition (XONE): Nech se pohltit autentický sportovním zážitkem s NBA 2K20! Představujeme nový ročník legendárního basketbalového simulátoru NBA 2K, který přináší mnoho nových funkcí a vylepšení.Hry vydané v rámci...  Více informací


NBA 2K20 Legend Edition (XONE) - popis

Nech se pohltit autentický sportovním zážitkem s NBA 2K20! Představujeme nový ročník legendárního basketbalového simulátoru NBA 2K, který přináší mnoho nových funkcí a vylepšení.Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé roky své existence vyvinuli v něco mnohem více, než je jen basketbalová simulace. Společnost 2K i nadále pokračuje v určování toho, čeho všeho je možné na poli sportovních simulátorů dosáhnout. Hra NBA 2K20 nabídne tu nejlepší grafiku a kvalitní hratelnost, inovativní herní módy a bohaté možnosti přizpůsobení a kontroly ze strany hráče. Navíc hra nabídne působivý otevřený svět NBA Neighbourhood.

Výrobce Take 2 Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NBA 2K20 Legend Edition (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.