NBA LIVE 2015 (PS4)

Cena produktu NBA LIVE 2015 (PS4) není známa.

 

Popis produktu NBA LIVE 2015 (PS4): NBA Live 15 je zpět s nejlepší basketbalovou simulací. Vrhněte se na dobývání slávy s vaší oblíbenou basketbalovou hvězdou! Nový ročník přinese radikální změny v dosavadním způsobu hraní. NBA Live...  Více informací


NBA LIVE 2015 (PS4) - popis

NBA Live 15 je zpět s nejlepší basketbalovou simulací. Vrhněte se na dobývání slávy s vaší oblíbenou basketbalovou hvězdou! Nový ročník přinese radikální změny v dosavadním způsobu hraní. NBA Live 15, nabídne spoustu vylepšení v hratelnosti. Můžete se těšit na vylepšený fyzikální engine, ovlivněné driblování, střelbu, přihrávky, obrana - záležitosti, které dělají ze hry skutečný sportovní zážitek. Profesionální komentátorský dabing přináší hutnou atmosféru, která by se dala doslova krájet při vyrovnaných soutěžních utkáních.

Co nás čeká?
* Zlepšené počítání fyziky v reálném čase, které přispěje k daleko reálnějšímu pocitu při hraní této míčové hry.
* Programátoři přidali také více než 100 úžasných animací, které přinesou zajímavé momenty do každé hry.
* Zlepšena byla také umělá AI inteligence počítače a díky tomu budete nuceni zvolit různé druhy taktiky, abyste mohli porazit různé hvězdné kluby.

Výrobce EA
Konzole PlayStation 4
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NBA LIVE 2015 (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.