Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

NBA Street Showdown (PSP)

NBA Street Showdown (PSP)

Cena produktu NBA Street Showdown (PSP) není známa.

 

Popis produktu NBA Street Showdown (PSP): Je klasická NBA Arena pro vaši hru příliš malá? Tak se vydejte ven, kde můžete zadupat do země zlé chlapce ulice. Přezujte se a skočte na betonové hřiště v NBA Street, v první arkádově-akční stree...  Více informací


NBA Street Showdown (PSP) - popis

Je klasická NBA Arena pro vaši hru příliš malá? Tak se vydejte ven, kde můžete zadupat do země zlé chlapce ulice. Přezujte se a skočte na betonové hřiště v NBA Street, v první arkádově-akční streetballové videohře na PlayStation 2. Zesměšněte soupeře krkolomnými kousky nebo perfektními smeči, které zavěsíte po neuvěřitelně dlouhém letu. Nasázejte pár hezkých trojek zpoza oblouku anebo se odlepte vysoko od země a zavěste míč do koše způsobem, který u vašich soupeřů vzbudí respekt. Přihrávky o desku, mistrovské triky… soupeř bude prosit o smilování tím víc, čím víc bude narůstat hodnota vašeho power meteru. Zastav se… Bouchni si o zem… a zavěs – nezapomeň počítat, ty nádhero! Když se ti nedaří, tak prostě odejdi z hřiště. Tohle není basketball ale streetball!

Výrobce PlayStation Portable
Konzole PlayStation Portable
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NBA Street Showdown (PSP) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.