Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Need For Speed Hot Pursuit (PS3)

Need For Speed Hot Pursuit (PS3)

Cena produktu Need For Speed Hot Pursuit (PS3) není známa.

 

Popis produktu Need For Speed Hot Pursuit (PS3): Need For Speed Hot Pursuit, tak jako každý rok vychází další díl ze slavné serie Need for Speed. Tentokrát se vrací ke kořenům serie, tešit se můžeme na divoké honičky mezi policii a závodníky, op...  Více informací


Need For Speed Hot Pursuit (PS3) - popis

Need For Speed Hot Pursuit, tak jako každý rok vychází další díl ze slavné serie Need for Speed. Tentokrát se vrací ke kořenům serie, tešit se můžeme na divoké honičky mezi policii a závodníky, opojnou rychlost a karamboly. Vůbec poprvé za existenci celé serie si hráč může vybrat na jakou stranu zákona se postaví. Bude to ilegální závodník, nebo drsný polda? Pomáhat a chránit nebo ujíždět a bourat? Pokud se spojíte se svými přáteli, můžete vzájemně závodit, pronásledovat se, ale také máte možnost porovnávat výkony a statistiky. Titul Need For Speed Hot Pursuit u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy nfs, nfs hot pursuit, hot pursuit, need for speed hot pursuit.

Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Need For Speed Hot Pursuit (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.