Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Need For Speed Shift 2: Unleashed (PS3)

Need For Speed Shift 2: Unleashed (PS3)

Cena produktu Need For Speed Shift 2: Unleashed (PS3) není známa.

 

Popis produktu Need For Speed Shift 2: Unleashed (PS3): Velmi úspěšná série SHIFT se vrací na trať pod titulem SHIFT 2 UNLEASHED, aby fanouškům motorsportu přinesla ty dosud nejrealističtější závodní zážitky.V Bitvách závodníků na vlastní kůži zažijete...  Více informací


Need For Speed Shift 2: Unleashed (PS3) - popis

Velmi úspěšná série SHIFT se vrací na trať pod titulem SHIFT 2 UNLEASHED, aby fanouškům motorsportu přinesla ty dosud nejrealističtější závodní zážitky.V Bitvách závodníků na vlastní kůži zažijete bezkonkureční zpracování fyzické náročnosti a v určitém ohledu až brutality pilotování závodního speciálu v rychlostech přes 300 km/h.Až děsivě autentická fyzika a model poškození tratí a vozů, adrenalinové noční závody a věrný dojem z jízdy ve vysoké rychlosti v kombinaci s pohledem kamery z helmy jezdce vás posadí pevně přimo doprostřed akce. Při intenzivních soubojích o prvenství na cílové čáře pocítíte každou srážku i nerovnost na trati.SHIFT 2 UNLEASHED? dále posouvá hranice úrovně realistického závodění a revolučním způsobem napodobuje vzrušení a masovou přitažlivost motoristických akcí.

Výrobce EA
Konzole PlayStation 3
Druh Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Need For Speed Shift 2: Unleashed (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.