Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends

Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends

Cena:

499 Kč

Koupit za 499 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends: Nintendogs jsou zpátky ve vaší dlani, navíc ve 3D a ve společnosti roztomilých kamarádek ve hře nintogs + cats. Až je uvidíte ve 3D, budete mít skutečně pocit, jako byste si na ně mohli sáhnout. S využitím vnitřní kamery Nintenda 3DS a technologie rozpoznávání obličeje objevíte, jak s těmito mazlíčky interaktovat: můžete je například pohladit nebo na ně zavolat a oni vás na oplátku olíznou, když se k nim nakloníte. Ve hře můžete i pořizovat obrázky vašich štěňátek nebo koťátek a poté je sdílet, nebo s využitím technologie Augumented Reality (rozšířená realita) sledovat, jak si hrají na vašem stole! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends - popis

Nintendogs jsou zpátky ve vaší dlani, navíc ve 3D a ve společnosti roztomilých kamarádek ve hře nintogs + cats. Až je uvidíte ve 3D, budete mít skutečně pocit, jako byste si na ně mohli sáhnout. S využitím vnitřní kamery Nintenda 3DS a technologie rozpoznávání obličeje objevíte, jak s těmito mazlíčky interaktovat: můžete je například pohladit nebo na ně zavolat a oni vás na oplátku olíznou, když se k nim nakloníte. Ve hře můžete i pořizovat obrázky vašich štěňátek nebo koťátek a poté je sdílet, nebo s využitím technologie Augumented Reality (rozšířená realita) sledovat, jak si hrají na vašem stole!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends akční ceny - Levné Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends stojí 499 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Nintendogs + Cats: Golden Retriever and New Friends najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz