Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Nobunaga’s Ambition: Taishi

Nobunaga’s Ambition: Taishi

Cena:

599 Kč

Koupit za 599 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Nobunaga’s Ambition: Taishi: Prožij jednu z nejcharakterističtějších epoch japonských dějin – období válčících států. Ve hře Nobunaga’s Ambition: Taishi si můžeš vybrat kteréhokoliv z více než dvou tisícovek důstojníků, s nímž se poté vydáš na dobyvačnou výpravu s cílem ovládnout a sjednotit zemi. Prožij zásadní události, které určily budoucnost celého národa, zjisti víc o japonské kultuře a legendách a pronikni hlouběji do bohaté historie této ostrovní země. HERNÍ OBSAH: Plánování jako prostředek k vládnutí lidu a určování způsobu fungování země: Na pravidelných čtvrtletních zasedáních ti budou služebníci předkládat nové návrhy. Přijetím služebníkova návrhu nejenom, že posílíte určitou stránku svého klanu, ale můžeš také okamžitě ovlivnit způsob fungování vaší země. Musíš proto pečlivě zvažovat, které návrhy přinesou tvému lidu největší prospěch. Obchodování jako další důvod k rozpoutání války: Obchodní oblasti se nacházejí ve všech částech země, a když do některé z nich se svým klanem vstoupíš, m... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Nobunaga’s Ambition: Taishi - popis

Prožij jednu z nejcharakterističtějších epoch japonských dějin – období válčících států. Ve hře Nobunaga’s Ambition: Taishi si můžeš vybrat kteréhokoliv z více než dvou tisícovek důstojníků, s nímž se poté vydáš na dobyvačnou výpravu s cílem ovládnout a sjednotit zemi. Prožij zásadní události, které určily budoucnost celého národa, zjisti víc o japonské kultuře a legendách a pronikni hlouběji do bohaté historie této ostrovní země. HERNÍ OBSAH: Plánování jako prostředek k vládnutí lidu a určování způsobu fungování země: Na pravidelných čtvrtletních zasedáních ti budou služebníci předkládat nové návrhy. Přijetím služebníkova návrhu nejenom, že posílíte určitou stránku svého klanu, ale můžeš také okamžitě ovlivnit způsob fungování vaší země. Musíš proto pečlivě zvažovat, které návrhy přinesou tvému lidu největší prospěch. Obchodování jako další důvod k rozpoutání války: Obchodní oblasti se nacházejí ve všech částech země, a když do některé z nich se svým klanem vstoupíš, můžeš na tom vydělat. Rozšiřování obchodní sítě a získávání si kontroly nad obchodem je jednou z mnoha cest vedoucích ke sjednocení země. Zemědělství jako základ prosperity tvého lidu: Obrazovka pro řízení zemědělství poskytuje přehled o všech základních faktorech a parametrech ovlivňujících budoucí úrodu. Nejenom, že promyšleným rozvojem zemědělství zajistíš dostatek zásob pro přesunující se vojska, velikost sklizně rovněž výrazně ovlivní počet obyvatel, kteří budou moct posílit tvou armádu. Verbování jako nezbytný krok k řízení poddaných i celé země: Klíčové je nejenom to, o kolik se tvá populace rozroste, ale také jakou úlohu svým lidem přidělíš. Oblasti s nedostatkem zemědělské půdy, zato s prosperujícím obchodem se mohou také rozhodnout najímat pěchotu za peníze. Každý klan si musí určit takovou politiku pro zajištění svého vojenského růstu, která vyhovuje jemu i jeho území. Rozvoj země jako způsob, jak formovat území a zvyšovat vliv: Stavba užitkových budov na tvém území přináší nejrůznější dodatečné účinky ovlivňující jak fungování země, tak osud tvých jednotek v bitvách. Za účelem zvyšování přínosu těchto budov je můžeš dále vylepšovat a čím zkušenějšího důstojníka necháš na jejich rozvoj dohlížet, tím více užitku ti každá budova přinese.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nobunaga’s Ambition: Taishi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Nobunaga’s Ambition: Taishi akční ceny - Levné Nobunaga’s Ambition: Taishi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nobunaga’s Ambition: Taishi stojí 599 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nobunaga’s Ambition: Taishi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Nobunaga’s Ambition: Taishi najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz