Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

North American Hunting Extravaganza + Rifle Gun (Wii)

North American Hunting Extravaganza + Rifle Gun (Wii)

Cena produktu North American Hunting Extravaganza + Rifle Gu... není známa.

 

Popis produktu North American Hunting Extravaganza + Rifle Gun (Wii): Vyberte se do volné přírody sledovat a lovit nejnebezpečnější zvěř v Severní Americe. Staňte se mysliveckým mistrem poľujúcom po celé zemi a zdokonalujte své dovednosti, abyste se mohli vybrat na ...  Více informací


North American Hunting Extravaganza + Rifle Gun (Wii) - popis

Vyberte se do volné přírody sledovat a lovit nejnebezpečnější zvěř v Severní Americe. Staňte se mysliveckým mistrem poľujúcom po celé zemi a zdokonalujte své dovednosti, abyste se mohli vybrat na větší a nebezpečnější kořist. Zaměřte se na více než 20 různých druhů volně žijících živočichů, s různými zbraněmi a mysliveckým vybavením.

Číhejte na více než 20 různých druhů volně žijících živočichů jako jsou: jeleni, losi, kojoti, pumy, nebo mohutný medvěd grizzly. Cestujte přes 3 rozsáhlé oblasti v Severní Americe Miřte na cíl s intuitivním ovládáním pomocí WiiMote a Nunchuk-u. Nakupujte nové lovecké zařízení. Vyberte si z obrovského arzenálu zbraní a luků, včetně: brokovnice, pušky, kuše, a mnoha dalších. Kupte si dalekohled, vábničky a puškohledy abyste přilákali a sledovali svou kořist.

 :

Výrobce OEM
Konzole Nintendo Wii

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu North American Hunting Extravaganza + Rifle Gun (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.