Northgard (PS4)

Cena produktu Northgard (PS4) není známa.

 

Popis produktu Northgard (PS4): Po mnoho let se stateční Vikingové vydávali na nové a nové expedice do neznámých končin, až jednou narazili na tajemnou zemi zvanou Northgard. Ti nejodvážnější mezi Seveřany napnuli plachty a sved...  Více informací


Northgard (PS4) - popis

Po mnoho let se stateční Vikingové vydávali na nové a nové expedice do neznámých končin, až jednou narazili na tajemnou zemi zvanou Northgard. Ti nejodvážnější mezi Seveřany napnuli plachty a svedli souboj se zrádnými bouřemi a mlhami na Železném moři, než konečně dorazili k břehům vysněné divočiny. Plni touhy získat pro svůj klan nehynoucí slávu zde začali stavět osady a dobývat bohatství.
Boj, obchod či oddanost k bohům teď provází jejich kroky. Nečeká je snadný úkol, neboť v říši, kde vládnou lítí obři a ty nejkrutější zimy, představují vlci a nemrtví bojovníci to nejmenší nebezpečí a přežít mohou jen ti nejsilnější.

HERNÍ OBSAH:

Vyber si svůj klan a postav osadu na nově objeveném kontinentu Northgard.
Přiděl svým Vikingům různá povolání (farmář, válečník, námořník, vypravěč bájí...).
Starej se o suroviny, lovte zvěř a přežij příchod krutých zim či nepřátel.
Zkoumej svět, zabírej nová teritoria a využívej rozličné strategické možnosti.
Vyrob bájné relikvie a uvolni jejich neuvěřitelnou sílu!
Vyhrát lze více způsoby: dobytím mapy, získáním největší slávy, dosažením nejvyšší moudrosti nebo nahromaděním nejznamenitějšího bohatství.
Hraj proti přátelům nebo počítačovým protivníkům s různou obtížností a osobností.
Bav se na dedikovaných serverech a vystoupej po žebříčku až k hodnosti norského boha!
V příběhovém režimu rozděleném do jedenácti kapitol pomoz dědici vikinského trůnu Rigovi dopadnout vraha jeho otce a získat zpět jeho královský roh.

Výrobce Modus Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Northgard (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.