Northgard

Cena:

599 Kč

Koupit za 599 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Northgard: Po mnoho let se stateční Vikingové vydávali na nové a nové expedice do neznámých končin, až jednou narazili na tajemnou zemi zvanou Northgard. Ti nejodvážnější mezi Seveřany napnuli plachty a svedli souboj se zrádnými bouřemi a mlhami na Železném moři, než konečně dorazili k břehům vysněné divočiny. Plni touhy získat pro svůj klan nehynoucí slávu zde začali stavět osady a dobývat bohatství. Boj, obchod či oddanost k bohům teď provází jejich kroky. Nečeká je snadný úkol, neboť v říši, kde vládnou lítí obři a ty nejkrutější zimy, představují vlci a nemrtví bojovníci to nejmenší nebezpečí a přežít mohou jen ti nejsilnější. HERNÍ OBSAH: Vyber si svůj klan a postav osadu na nově objeveném kontinentu Northgard. Přiděl svým Vikingům různá povolání (farmář, válečník, námořník, vypravěč bájí...). Starej se o suroviny, lovte zvěř a přežij příchod krutých zim či nepřátel. Zkoumej svět, zabírej nová teritoria a využívej rozličné strategické možnosti. Vyrob bájné relikvie a uvoln... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Northgard - popis

Po mnoho let se stateční Vikingové vydávali na nové a nové expedice do neznámých končin, až jednou narazili na tajemnou zemi zvanou Northgard. Ti nejodvážnější mezi Seveřany napnuli plachty a svedli souboj se zrádnými bouřemi a mlhami na Železném moři, než konečně dorazili k břehům vysněné divočiny. Plni touhy získat pro svůj klan nehynoucí slávu zde začali stavět osady a dobývat bohatství. Boj, obchod či oddanost k bohům teď provází jejich kroky. Nečeká je snadný úkol, neboť v říši, kde vládnou lítí obři a ty nejkrutější zimy, představují vlci a nemrtví bojovníci to nejmenší nebezpečí a přežít mohou jen ti nejsilnější. HERNÍ OBSAH: Vyber si svůj klan a postav osadu na nově objeveném kontinentu Northgard. Přiděl svým Vikingům různá povolání (farmář, válečník, námořník, vypravěč bájí...). Starej se o suroviny, lovte zvěř a přežij příchod krutých zim či nepřátel. Zkoumej svět, zabírej nová teritoria a využívej rozličné strategické možnosti. Vyrob bájné relikvie a uvolni jejich neuvěřitelnou sílu! Vyhrát lze více způsoby: dobytím mapy, získáním největší slávy, dosažením nejvyšší moudrosti nebo nahromaděním nejznamenitějšího bohatství. Hraj proti přátelům nebo počítačovým protivníkům s různou obtížností a osobností. Bav se na dedikovaných serverech a vystoupej po žebříčku až k hodnosti norského boha! V příběhovém režimu rozděleném do jedenácti kapitol pomoz dědici vikinského trůnu Rigovi dopadnout vraha jeho otce a získat zpět jeho královský roh.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Northgard užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Northgard akční ceny - Levné Northgard

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Northgard stojí 599 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Northgard najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Northgard najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz