Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Onimusha: Dawn of Dreams (PS2)

Onimusha: Dawn of Dreams (PS2)

Cena produktu Onimusha: Dawn of Dreams (PS2) není známa.

 

Popis produktu Onimusha: Dawn of Dreams (PS2): Odehrává 15 let po událostech v Onimusha 3. Je tomu tedy už 15 let co byl v chrámu Honno konečně odstraněn krutovládce Nobunaga Oda, když se nad Japonskem začnou znovu stahovat černá mračna a blíž...  Více informací


Onimusha: Dawn of Dreams (PS2) - popis

Odehrává 15 let po událostech v Onimusha 3. Je tomu tedy už 15 let co byl v chrámu Honno konečně odstraněn krutovládce Nobunaga Oda, když se nad Japonskem začnou znovu stahovat černá mračna a blížící se přítomnost Genma démonů je cítit na každém kroku. Novou hrozbou se pro všechny stal nástupce Nobunagy Hideyoshi Toyotomi, který se bůhví proč také spojil s démony. Hráč proto přebírá roli mladého bojovníka jménem Soki, jehož neskutečné bojové schopnosti musí použít k likvidaci nového krutovládce a zahnání Genma démonů zpět tam kam patří. Lze čekat detailní postavy i stylově vyvedené lokace a chybět samozřejmě nebudou ani neuvěřitelné CG filmečky, jež k sérii Onimusha patří.Předně je k dispozici zbrusu nov&yac:

Výrobce CAPCOM
Konzole PlayStation 2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Onimusha: Dawn of Dreams (PS2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.