Oninaki PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Oninaki PS4: Zcela nová akční RPG hra Oninaki, která vypráví příběh jednoho Strážce na cestě za ochranou života po smrti. Oninaki nabízí vzrušující bitvy ve stylu hack and slash (typ boje), s detailním přizpůsobením démonů a zbraní, a více než dostatečným obsahem, který vás láká vrátit se zpět do hry. Zažijte jedinečnou akční hru v kombinaci s hlubokým a vydatným příběhem. Reinkarnace je základem našeho života. Oslavujeme životy, které jsme dostali a modlíme se za další. Život je zármutkem smrti a způsobuje, že mrtví zabloudí. Ve skutečnosti není většího strachu v reinkarnaci. Takže, když posíláme mrtvých, obrátíme svůj smutek k radosti. Ale duše těch, kteří zadrželi své slzy v životě, stále potřebují spasení smrtí. Povinnost, která patří Strážcem. Jejich úkolem je vést zbloudilé duše známé jako ztracené a sloužit jako Strážci světa živých a toho co následuje ( 'The Living World' and 'The Beyond'). Strážci prolomí pouta, které spojují ztracených s tímto světem a posílají je do ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Oninaki PS4 - popis

Zcela nová akční RPG hra Oninaki, která vypráví příběh jednoho Strážce na cestě za ochranou života po smrti. Oninaki nabízí vzrušující bitvy ve stylu hack and slash (typ boje), s detailním přizpůsobením démonů a zbraní, a více než dostatečným obsahem, který vás láká vrátit se zpět do hry. Zažijte jedinečnou akční hru v kombinaci s hlubokým a vydatným příběhem. Reinkarnace je základem našeho života. Oslavujeme životy, které jsme dostali a modlíme se za další. Život je zármutkem smrti a způsobuje, že mrtví zabloudí. Ve skutečnosti není většího strachu v reinkarnaci. Takže, když posíláme mrtvých, obrátíme svůj smutek k radosti. Ale duše těch, kteří zadrželi své slzy v životě, stále potřebují spasení smrtí. Povinnost, která patří Strážcem. Jejich úkolem je vést zbloudilé duše známé jako ztracené a sloužit jako Strážci světa živých a toho co následuje ( 'The Living World' and 'The Beyond'). Strážci prolomí pouta, které spojují ztracených s tímto světem a posílají je do dalšího. Ovládají emoce živých a mrtvých. Cení si život nad všechno ostatní. Toto je příběh jednoho ze Strážců. Zažijte rychle se měnící a plynulé hraní s bitvami v reálném čase. Bojujte proti nepřátelům v jednom ze tří režimů a využívejte bojový systém Démonů využívající různé vzrušující zbraně. Spojte svého hrdinu Kagachiho během bitvy s různými démony, abyste zdokonalovali své dovednosti a schopnosti. Vytvořte si strategii v boji výběrem démona, který odpovídá znakem vašeho nepřítele. Sledujte, jak Kagachi promění moc démona na vstup do různých podob, aby zvýšil úrovně útoku. Vychutnejte si živou grafiku pečlivě nakreslenou pro zprostředkování drastického kontrastu, mezi světem živých a toho co následuje. Silný příběh Oninakiho, který ožil prostřednictvím emocionálnyc scén, událostí a intimních rozhovorů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Oninaki PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Oninaki PS4 akční ceny - Levné Oninaki PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Oninaki PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Oninaki PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Oninaki PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz