Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (PS3)

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (PS3)

Cena produktu Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (PS3) není známa.

 

Popis produktu Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (PS3): Operation Flashpoint 2 je vojenská simulace ve které si vyzkoušíte různé vojenské profese. Budete se učastnit vojenských konfliktů. Ve hře Operation Flashpoint 2 se mužete těšit se na propracovaný...  Více informací


Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (PS3) - popis

Operation Flashpoint 2 je vojenská simulace ve které si vyzkoušíte různé vojenské profese. Budete se učastnit vojenských konfliktů. Ve hře Operation Flashpoint 2 se mužete těšit se na propracovaný multiplayer. Propracujete se od prostého vojína, který bude mít dost starostí se záchranou vlastního života, k veliteli velkých skupin vojáků, jejichž životy budou ležet v jeho rukou. Využití těžké techniky, helikoptér a stíhaček bude i tentokrát kapitola sama pro sebe. Ve hře se objeví celkem sedmdesát druhů zbraní, které navíc půjdou vylepšit o všemožné dolpňky. Ve hře máte dále možnost řídit nebo pilotovat přes 50 druhů moderní vojenské techniky, mezi kterými nechybí ani taková legenda jako obrněný vůz Humvee. Budete moci také přivolat leteckou podporu, vyzvednutí helikoptérami, pomoc od stíhaček a ve vrcholných fázích hry pak nařídit ničivé bombardování, jehož účinky budou vidět na desítky kilometrů daleko. Titul Operation Flashpoint 2: Dragon Rising u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy flashpoint, operation flashpoint, flashpoint 2, dragon rising.

Konzole PlayStation 3
Druh Akční
Multiplayer Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Operation Flashpoint 2: Dragon Rising (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.