Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Ori and the Will of the Wisps Collector’s Edition (XONE)

Ori and the Will of the Wisps Collector’s Edition (XONE)

Cena produktu Ori and the Will of the Wisps Collector’s Edit... není známa.

 

Popis produktu Ori and the Will of the Wisps Collector’s Edition (XONE): Od Moon Studios - tvůrců výtečné metroidvania skákačky Ori and the Blind Forest přichází pokračování s podtitulem Will of the Wisps, které naváže na události z původní hry. Ori se tentokrát spojí ...  Více informací


Ori and the Will of the Wisps Collector’s Edition (XONE) - popis

Od Moon Studios - tvůrců výtečné metroidvania skákačky Ori and the Blind Forest přichází pokračování s podtitulem Will of the Wisps, které naváže na události z původní hry. Ori se tentokrát spojí s potomkem svého největšího rivala z minula a naváže mnoho nových přátelství v kouzelném lese, který jsme minule pomáhali zachránit.
Znovu se můžeme těšit na emotivní pouť plnou skákání, bojování a především nádherných scenérií a unikátních nepřátel. Pokračování jedné z nejlepších her poslední dekády přichází!

Výrobce Ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ori and the Will of the Wisps Collector’s Edition (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.