Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Overcooked! Gourmet Edition (PS4)

Overcooked! Gourmet Edition (PS4)

Cena produktu Overcooked! Gourmet Edition (PS4) není známa.

 

Popis produktu Overcooked! Gourmet Edition (PS4): The Overcooked Gourmet Edition míchá dohromady kooperativní hru o vaření a balíček Lost Morsel, s nímž své kuchářské dovednosti otestuješ na samotnou hranici! Hraj sám nebo se do chaotického ga...  Více informací


Overcooked! Gourmet Edition (PS4) - popis

The Overcooked Gourmet Edition míchá dohromady kooperativní hru o vaření a balíček Lost Morsel, s nímž své kuchářské dovednosti otestuješ na samotnou hranici!

Hraj sám nebo se do chaotického gaučového vaření zakousni až ve čtyřech hráčích – v kooperativních i kompetitivních režimech. Uplácej správně naolejovaný tým superkuchtíků, vydej se s ním na cestu po Cibulovém království, zdokonaluj své kuchařské umění a získej titul mistrů kuchařů schopných porazit pradávné poživatelné zlo stravující zemi.Čeká tě epická výprava, na níž budeš muset čelit stále obtížnějším a podivnějším kuchyním, které vystaví tvé schopnosti kooperace a koordinace zkoušce ohněm. Každá úroveň naservíruje tvému týmu novou vypečenou výzvu, se kterou se bude muset popasovat. Ať už půjde o to, udržet rovnováhu na kolébající se pirátské lodi, přeskakovat mezi svištícími náklaďáky, vařit na plovoucí ledové kře nebo neztratit hlavu v útrobách pekelně žhavého podsvětí, každá úroveň důkladně prověří nervy i toho nejzkušenějšího šéfa.

Výrobce Sold Out

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Overcooked! Gourmet Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.