Overwatch 2 (XONE)

Cena:

od 1 559 Kč do 1 699 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Overwatch 2 (XONE): Upozornění: Cena a datum vydání jsou pouze orientační. OVERWATCH 2 Národy Země jsou v ohrožení. Nikým neočekávané síly Null Sectoru započaly zdrcující a překvapivý celosvětový útok. Vlády a ar...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Super Gamer.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Super Gamer.cz popsal.
Doprava zdarma
13. 8. 2021
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
13. 8. 2021
Do obchodu

Overwatch 2 (XONE) - popis

Upozornění: Cena a datum vydání jsou pouze orientační.

OVERWATCH 2
Národy Země jsou v ohrožení. Nikým neočekávané síly Null Sectoru započaly zdrcující a překvapivý celosvětový útok. Vlády a armády Země se rychle ocitly v úzkých a jediný, kdo ještě může situaci zachránit jsou hrdinové z kdysi slavné jednotky Overwatch. Právě na nich je, jestli se dokáží spojit a odvrátit nesmiřitelnou hrozbu.

Zachraň svět před chaosemAle nebude to snadné. Null Sector se na invazi připravil dobře. Pořádná nálož nových mapPodíváme se do ikonických velkoměst světa, včetně Göteburgu, Rio de Janeira, Toronta nebo Monte Carla. Vizuální evoluceKromě přepracovaných modelů postav si můžeš užít i zbrusu nové atmosférické efekty, stíny a dynamická prostředí.

Zábava solo i s přáteli
Overwatch 2 přinese kromě klasického PVP (tým proti týmu) i příběhové kooperativní mise, které trochu osvětlí, co se skrývá za napadením naší planety. V průběhu si mohou hráči vylepšovat svého hrdinu se systémem úrovní, nebo modifikovat jednotlivé útoky. PVP pak dostane další mapový mód - Push v němž se pokusíte dostat robota až do základny nepřátelského týmu.

Přechodem nic neztratíš
Pokud jsi hráč původní hry Overwatch, nemusíš se bát, že bys o něco přišel - veškeré úspěchy, loot a trofeje se přenesou i do Overwatch 2 - tedy budeš mít po ruce své oblíbené ikony, spreje, emoty a spoustu dalšího!

Herní obsah:
Spousta nových map Větší a dynamičtější prostředí ikonických měst - od Rio de Janeira až po zasněžené Toronto.
Příběhové kooperativní mise: Odkryj, co se skrývá za útoky Null Sectoru, vyleveluj si postavu a použij zbrusu nové útoky, které si sám přizpůsobíš.
Postup z jedničky se přenese: Pokud jsi hrál původní Overwatch, nemusíš zoufat, všechny tvé spreje, emoty, ikony a vůbec tvé dosavadní snažení se přenese i do Overwatch 2.

Výrobce Activision

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Overwatch 2 (XONE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.