Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Paper Mario: The Thousand-Year Door

Paper Mario: The Thousand-Year Door

Cena produktu Paper Mario: The Thousand-Year Door není známa.

 

Popis produktu Paper Mario: The Thousand-Year Door: Blíží se konec roku 2004 a Nintendo vydává na GameCube 2D hru? Ne, nesmějte se! Máte tu čest s unikátní RPG adventurou v 2D grafice zasazenou do 3D světa. V roli Maria tu musíte využít svých uniká...  Více informací


Paper Mario: The Thousand-Year Door - popis

Blíží se konec roku 2004 a Nintendo vydává na GameCube 2D hru? Ne, nesmějte se! Máte tu čest s unikátní RPG adventurou v 2D grafice zasazenou do 3D světa. V roli Maria tu musíte využít svých unikátních schopností a znovu zachránit princeznu Peach ze spárů jejích únosců. A ne, tentokrát nebudete skákat po hlavách svých nepřátel, jde přece o RPG adventuru, ne? Čeká vás nebývale propracovaný bojový systém a na pomoc si můžete do party vzít řadu kamarádů, postupně budete vylepšovat své schopnosti a učit se nové skilly. Paper Mario je skutečná lahůdka pro všechny milovníky propracovaných RPG her.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Paper Mario: The Thousand-Year Door užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.