Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Paranoia: Happiness is Mandatory

Paranoia: Happiness is Mandatory

Cena:

899 Kč

Koupit za 899 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Paranoia: Happiness is Mandatory: Měj se na pozoru a nikomu nevěř! Zrádci jsou všude, snaží se zničit Počítač, samotný Alpha Complex i náš drahocenný způsob života. Najdi je a nahlas – nebo je zlikviduj jako proradnou špínu. Měj svůj laser připravený! Vedeš tým řešitelů problémů s ČERVENOU bezpečnostní prověrkou. Tvým úkolem je hledat problémy – a zastřelit je. Přátelský počítač sleduje každý tvůj krok, upozorní tě na každou známku velezrady a nepochybně tě odmění za rychlou hrdinskou akci při obraně Alpha Complexu – nebo tě potrestá za vlastizrádné činy, a to dost možná tak, že z tebe udělá kryt reaktoru. HERNÍ OBSAH: Retro-futuristický svět plný technologií stejně tak úchvatných jako smrtících. Založ a veď tým čtyř řešitelů problémů, kteří pracují pro Přátelský počítač. Vyber si specializaci z 9 dostupných schopností. Jedinečný rozvoj postavy pomocí klonování (i smrt je pokrok!). Systém taktických soubojů s aktivním pozastavením inspirovaný klasickými hrami CRPG. Originální nepřátelé včetně poruchovýc... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Paranoia: Happiness is Mandatory - popis

Měj se na pozoru a nikomu nevěř! Zrádci jsou všude, snaží se zničit Počítač, samotný Alpha Complex i náš drahocenný způsob života. Najdi je a nahlas – nebo je zlikviduj jako proradnou špínu. Měj svůj laser připravený! Vedeš tým řešitelů problémů s ČERVENOU bezpečnostní prověrkou. Tvým úkolem je hledat problémy – a zastřelit je. Přátelský počítač sleduje každý tvůj krok, upozorní tě na každou známku velezrady a nepochybně tě odmění za rychlou hrdinskou akci při obraně Alpha Complexu – nebo tě potrestá za vlastizrádné činy, a to dost možná tak, že z tebe udělá kryt reaktoru. HERNÍ OBSAH: Retro-futuristický svět plný technologií stejně tak úchvatných jako smrtících. Založ a veď tým čtyř řešitelů problémů, kteří pracují pro Přátelský počítač. Vyber si specializaci z 9 dostupných schopností. Jedinečný rozvoj postavy pomocí klonování (i smrt je pokrok!). Systém taktických soubojů s aktivním pozastavením inspirovaný klasickými hrami CRPG. Originální nepřátelé včetně poruchových robotů, agresivních výdejníků nápojů a defektních klonů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Paranoia: Happiness is Mandatory užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Paranoia: Happiness is Mandatory akční ceny - Levné Paranoia: Happiness is Mandatory

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Paranoia: Happiness is Mandatory stojí 899 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Paranoia: Happiness is Mandatory najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Paranoia: Happiness is Mandatory najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz