Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Party U Remote Plus Black

Party U Remote Plus Black

Cena produktu Party U Remote Plus Black není známa.

 

Popis produktu Party U Remote Plus Black: Wii Party U je party titul, který si můžete užít s kýmkoli bez ohledu na jeho předchozí herní zkušenost. Jednotlivé hříčky se ovládají stejně snadně a intuitivně jako tomu je ve většině případů to...  Více informací


Party U Remote Plus Black - popis

Wii Party U je party titul, který si můžete užít s kýmkoli bez ohledu na jeho předchozí herní zkušenost. Jednotlivé hříčky se ovládají stejně snadně a intuitivně jako tomu je ve většině případů tohoto žánru na Wiičku. A možná ještě snadněji, neboť se titul řadí i mezi tzv. Touch! Generations tituly, což je značka Nintenda pro hry, které jsou vhodné i pro začínající hráče.

Co nás čeká?
* Wii Party U je nová hra, která naplno využívá ovladač Wii U GamePad a Wii Remote! Tento titul obsahuje staré známé hry stejně jako speciálě upravené pro ovladač Wii U GamePad. Vychutnejte si tak 80 nových miniher!
* Wii Party U je nové zábavná kolekce her pro všechny věkové kategorie – bez zřetele na to jak moc dobří hráčí jste!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Party U Remote Plus Black užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.